menu

Wiosenny bonus ARTOSI

Roleta ekranowa bezpłatnie do pergoli bioklimatycznej ARTOSI

Spółka ISOTRA a.s. przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję „ROLETA EKRANOWA BEZPŁATNIE DO PERGOLI BIOKLIMATYCZNEJ ARTOSI“.

475

Bonus rolety ekranowe bezpłatnie (dalej tylko BONUS) można uzyskać dla każdego wiążącego zamówienia pergoli ARTOSI, które klient potwierdzi w sieci sprzedawców ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner lub u sprzedawców firmy ISOTRA a.s. (dalej tylko partner handlowy) w terminie od 4. 3. 2024 do 30. 6. 2024. Zamówienie musi dotyczyć produktów, które produkuje lub dostarcza firma ISOTRA a.s.

BONUS dotyczy następujących produktów:
a. Roleta ekranowa ALFA-ZIP.
b. Roleta ekranowa ALFA PLUS-ZIP.

BONUS można uzyskać na następujących zasadach:
a. Klient wiążąco zamówi pergolę ARTOSI w terminie trwania promocji.
b. Klient wiążąco zamówi do pergoli ARTOSI rolety ekranowe według podanej powyżej oferty.
c. BONUS rolety ekranowe bezpłatnie można uzyskać pod warunkiem zamówienia min. 2 rolet ekranowych.
d. Jeżeli klient zamówi 2 rolety ekranowe, otrzyma 1 bezpłatnie; jeżeli zamówi 3 lub więcej rolet ekranowych, obowiązuje taka sama zasada – 1 roleta ekranowa bezpłatnie.
e. Zawsze obowiązuje, że BONUS dotyczy rolet ekranowych o minimalnej powierzchni m2.

Warunkiem niezbędnym uzyskania BONUSU jest wygenerowanie unikatowego kodu na https://www.artosi.pl/konfigurator. Na tej stronie klient skonfiguruje pergolę ARTOSI wraz z roletami ekranowymi. Przed odesłaniem niewiążącego zapytania, w ostatnim kroku konfiguracji, klientowi zostanie wygenerowany unikatowy kod dla uzyskania BONUSU. Po uzyskaniu unikatowego kodu automatycznie zostanie przeliczona całkowita cena za pergolę ARTOSI i rolety ekranowe. Cena jest podana z podatkiem VAT i bez montażu. 

Po odesłaniu niewiążącego zapytania klient otrzyma e-mail z podsumowaniem konfiguracji pergoli wraz z unikatowym kodem. Do 24 godzin od odesłania niewiążącego zapytania z klientem skontaktuje się partner handlowym firmy ISOTRA a.s. w celu osobistego skonsultowania konfiguracji, wymierzenia, montażu i finalnego zamówienia. 

W przypadku zawarcia zamówienia klient okaże partnerowi handlowemu unikatowy kod dla uzyskania BONUSU. 

Wartość BONUSU zostanie odliczona z całkowitej ceny zamówienia z podatkiem VAT.

A Państwo mogą się już cieszyć na nową pergolę bioklimatyczną ARTOSI, która będzie dokładnie spełniać Państwa oczekiwania, wraz z roletami ekranowymi.

Szczegółowe zasady promocji można znaleźć tu.